#1 2006-04-26 00:05:00

redef

Member

status redef@desk.pl
3020062
Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Miasto = wies

tutaj raczej nic sie nie dzieje pomijajac coroczne dni energetyka, belchatowa i kiepskie granie kiepskich zespolow w piwnicy ;p Belk to wiocha i wiocha zostanie, nie ma nawet gdzie wyjsc sie pobawic (jedynie 7 cos soba prezetuje w porownaniu z innymi lokalami -nie mowie tu o manhatanie ofc.) ..ale to tylko moja skromna opinia

Jesli chodzi o imprezki to polecam Wawe, Krk, Gdansk, Wroclaw no i oczywiscie klub Molo w Sopocie, w Belq jest zbyt rozwinieta siec konfidentow nie mozna nawet troszke sie wyluzowac w mzk, dzis np. jakas stara baba ochrzanila mnie o to ze przeklinam, no zal i n/c xD

Ostatnio edytowany przez redef (2006-04-26 00:08:45)


sway my way, I need to know all about you.. say u stay, dont come and go.. like u do..

Offline

 

#2 2006-04-26 17:19:18

Awangarda

Member

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Miasto = wies

Masz troszq racji. Przydało by sie otwarcie jakiegos nowego lokalu, lub Disco . Konkurencja dobrze wpływa na jakośc !


Przecierz Polska jest tylko jedna!!
( M. Kociak w filmie "Jak rozpetałem II wojne światowa)

Offline

 

#3 2006-04-26 17:31:41

kidzior

Administrator

5529924
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-24
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Miasto = wies

Przydała by sie kawiarnia, gdzie by się nie paliło, kindermetale na zewnątrz, dresiarze w Eskach a kibole... Na stadionie, gdzie i tak ich wykopią.

Miejsce z książkami, kawą i herbatą w milionie smaków. Klimat, dobra muzyka i wzajemny szacunek. Istnieje taka kawiarnia w Pabianicach, nazywa się 7 Niebo i klimat tam panujący jest jak gdyby z innej bajki wyjęty. Cos pięknego. Oj, kręcił by się taki interes w naszym mieście, bo wbrew pozorom i głupocie na mieście i ulicach - jesteśmy inteligentnym miastem!


WHEN (NIE.DZIALA)
LOOP
UNTIL (DZIALA)
http://www.kidzior.dolsat.pl/syg_sep.jpg

Offline

 

#4 2006-04-29 10:01:45

redef

Member

status redef@desk.pl
3020062
Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Miasto = wies

wiesz.. za granica to jest normal.. u nas w miescie mozna jedynie powiedziec ,ze 'Gosciniec' ma to cos z klimatu w sobie (spokojnego).. ja i tak wole bawic sie w 7 i chce zeby wlasnie takie puby powstawaly

a co do nauki to lubie uczyc sie w parkach


sway my way, I need to know all about you.. say u stay, dont come and go.. like u do..

Offline

 

#5 2006-04-30 21:01:55

Awangarda

Member

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Miasto = wies

Lokale w mieście znudzily juz mi się.  Na osiedlu mam Pub W którym bawimy sie z ekipą
Trzeba zauwazyć że każdy nowy lokal w miescie szybko traci poziom ...niestety


Przecierz Polska jest tylko jedna!!
( M. Kociak w filmie "Jak rozpetałem II wojne światowa)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sancygniow.pun.pl www.7b2009.pun.pl www.heylin-xiaolin-wu.pun.pl www.sagaonaruto.pun.pl www.wkretka.pun.pl