#1 2006-04-25 21:02:08

redef

Member

status redef@desk.pl
3020062
Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 19
Punktów :   
WWW

hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

No jak sam topic wskazuje chodzi o wasze zainteresowania, moze zaczne od siebie [;

No wiec tak, glownie interesuje sie gra ktora chyba kazdy zna, counter-strike (inaczej cs). Wielu ludzi smieje sie z ludzi grajacych w gry.. ale sadze ,ze czas ktory spedzilem przed monitorem zworcil mi sie w portfelu (ogolnie zarobilem na tym ok 2000zl) + myszka, telefon, darmowy internet przez 2 miechy (zawsze cos xD). No ale przede wszystkim gram dlatego ,ze sprawia mi to frajde i mozna poznac mnostwo ludzi tudziez podrozowac za free ^^

kolejne zainteresowanie zaczelo sie od cs'a. Tworzenie czegos z niczego ^^ czyli strony, fora, filmy i troszke muzyki (pod filmy) a co za filmem idzie grafika, kompresja wszelakich rzeczy.

No to chyba na tyle [;

oczywiscie nie myslcie sobie ,ze siedze 24/24h przy kompie ^^ wbrew pozorom spedzam przy nim max 2h dziennie. Wole isc na piwo, wino i inne specyfiki ,a szczegolnie kiedy jest cieplo i mozna sie wylegiwac na trawie wieczorkiem patrzac w gwiazdy, palac fajke i popijajac dobrze schlodzonym browarkiem ^^ <zyc, nie umierac.. dopoki nie pomyslimy o szkole xD>

Ogolnie mam hobby -nie nudzic sie i nie marnowac czasu na zamartwianie sie to co bedzie za dzien, dwa, carpe diem ;>

Troszke sie rozpisalem, shit happens xD


sway my way, I need to know all about you.. say u stay, dont come and go.. like u do..

Offline

 

#2 2006-04-25 21:07:06

Dare

Member

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

W jaki sposób zarobiłeś na CS 2000 zł?
Też gram w CS, może pomożesz w zarobku?
O innych zainteresowaniach nie będe sie na razie rozpisywał

Offline

 

#3 2006-04-25 21:46:24

redef

Member

status redef@desk.pl
3020062
Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

hm.. normalnie, gralem dosyc dobrze i bylismy sponsorowani przez desk.pl ,a teraz wygralem turniej 3/3 w dolsacie (www.dolsat.pl/turniej) -wynik nie jest wpisany ,ale wygralismy (powerpuff boys)

a do zarobku wracajac to poprostu mialem 1000zl miesiecznie, ale ze gralem tylko miecha to sie skonczylo (dobra rada, nie ulegajcie wplywom dziewczyn i pory roku -wolalem spedzac czas z laska i gdzies na powietrzu zamiast grac, poprostu- a co za tym idzie odszedlem z klanu- reszta nadal gra ( klan MoS -made of stars) )

a co zrobic zeby dobrze grac ? hm.. grac i analizowac gre innych, likwidowac wlasne bledy.. moj trening polegal na odpaleniu gry, wlaczeniu jakiejsc standardowej mapy (d2, aztec, inferno etc. ) i wrzuceniu 31 botow.. trenowalem dopoki nie mialem stad: 100:0 jesli bylo 99:1 (raz bylo 97 i padlem xD ) to nie mowic sobie "a tam, 1 frag nie robi juz takiej roznicy, olac.. im ready" -a wlasnie robi, bo musisz all zaczac od nowa i to jest wlasnie trening ;>. Czasami zajmowal mi on (na poczatku) jakies 2-3h, pozniej juz szlo z gorki i bylo ok.

pozdro i gl :>


sway my way, I need to know all about you.. say u stay, dont come and go.. like u do..

Offline

 

#4 2006-04-25 22:19:55

Kitu

New member

Skąd: Bełchatów oś. POW
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

Siema, Heh jak spedzac wolny czas? Moj sposob to wyjscie z dobrym ziomkiem, kolezanka albo ogolnie z grupka znajomych, w ostatecznosci z dziewczyna (tylko w ostatecznosci ;] ) potem wypic pare piwek zaszalec i wieczor albo tez weekend jest udany

Osobiscie nie przepadam za komputerem a korzystam bo czasem po prostu musze hehe :-D

Pozdr0


"Non omnis moriar"

Offline

 

#5 2006-04-25 23:10:21

kidzior

Administrator

5529924
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-24
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

Ostatnio zapomniałem co to jest "czas wolny". Bez przerwy szkoła i różne inicjatywy, Rodaio Łódź, promocja zespołów i dziewczyna. Która tutaj wymieniona jako ostatnia, jednak jest na miejscu pierwszym.

Kiedyś grałem w Quake 3 więcej, teraz nie mam nawet na partyjkę czasu specjalnie.

Teraz jeszcze doszło patronowanie i pomaganie na stronach For i CMSów. Sporo roboty ale i satysfakcji.


WHEN (NIE.DZIALA)
LOOP
UNTIL (DZIALA)
http://www.kidzior.dolsat.pl/syg_sep.jpg

Offline

 

#6 2006-04-26 00:02:32

redef

Member

status redef@desk.pl
3020062
Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

Ja mam satysfakcje kiedy napisze jakis program a jesli chodzi o najebke to ..um.. o kazdej godzinie xD ogolnie mam caly pokoj w butelkach bo piwach,winach i voodkach xD pomyslcie sobie.. w pokoju ..um.. przecietnym bo nawet nie znam wymiarow (cos na oko 3,5m sz. na 6m dl) bylo kiedys 15 osob i zrobilismy sobie male party xD poprostu zbieralismy sie na miasto ekipa u mnie i zaczelo sie od pojscia po kolejke browarkow, a skonczylo na litrach nelewki i strazy miejskiej o zaklucaniu spokoju (bo jeszcze nawet 22 nie bylo xD)

a kompy.. poprostu przy kompie nigdy sie nie nudze i miedzy zajeciami/wyjsciami posiedze troche.

Odnosnie dziewczyny to aktualnie nie mam i raczej mi sie z tym nie pali, wole poczuc troszke wolnosci i 'pobawic' sie z przypadkowymi w pubach, czy na imprezach.. trudno sie oprzec kiedy w 7 ok 2-3 laski zaczynaja tanczyc na stolach.. no wierzcie mi, trudno 

by the way. kidzior rozwin skrot CMS ;> bo go nie rozklejam

pozdro i niech moc zielonego liscia bedzie z Wami xD

Ostatnio edytowany przez redef (2006-04-26 00:03:04)


sway my way, I need to know all about you.. say u stay, dont come and go.. like u do..

Offline

 

#7 2006-04-26 00:19:00

kidzior

Administrator

5529924
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-24
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

redef napisał:

by the way. kidzior rozwin skrot CMS ;> bo go nie rozklejam

C-ontent M-anager S-ystem.


WHEN (NIE.DZIALA)
LOOP
UNTIL (DZIALA)
http://www.kidzior.dolsat.pl/syg_sep.jpg

Offline

 

#8 2006-04-26 16:02:39

MuRzYn:)

New member

652117
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

No chłopaki macie racje nie ma to jak wyskoczyć na jakieś piwko gdzies do pabu. Lub na winko do parku:)Ale tak aby sie odluzować, nie spic w trupa:\
tak poza tym nie ma jak partyjka w  ET

Offline

 

#9 2006-04-26 17:12:56

Awangarda

Member

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2006-04-25
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

Partyjka Et.  Mmm to jest to co Tygryski lubia najbardziej =]


Przecierz Polska jest tylko jedna!!
( M. Kociak w filmie "Jak rozpetałem II wojne światowa)

Offline

 

#10 2009-03-05 16:57:00

colombo

New member

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: hobby -czyli jak spedzamy wolny czas

Nie nie , tygryski to lubią pograć w Grand Theft Auto IV na PS2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksmgora.pun.pl www.zubr.pun.pl www.muhck.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.pokes-core.pun.pl